facebook twitter
  • LVGALA
  • LVGALA
Sportcentrum leek Midweek Pro Ontwerp Pro-Bookings
Standen
POULE A
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo
VV Westerkwartier5131358
SV RWF51217314
VV Zevenhuizen51028424
VV Harkema Opeinde56824-16
VV Zeester53522-17
OKVC50720-13


POULE B
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo
VV Ezinge5131028
VV Bakkeveen591064
VV De Lauwers581192
FC Fochteloo57981
VV Nieuw Roden ZA5568-2
VV Glimmen50013-13


POULE C
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo


POULE D
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo


POULE E
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo
CVV VEV 6741229227
VV De WilperBoys4915114
VV Bakkeveen43916-7
Trinitas43616-10
VV Nieuw Roden ZO43923-14


POULE F
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo
SV de Griffioen41218414
VV Westerkwartier471477
VV TLC471165
NEC Delfzijl4339-6
VV Waskemeer40323-20


POULE G
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo
SV Marum41016313
VV ONR41019712
VV Veenhuizen461011-1
SV RWF43920-11
VV ODV40316-13


POULE H
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo
VV Niekerk4121156
VV Grijpskerk461293
FC Grootegast461183
VV Zuidhorn4611101
VV Ezinge40417-13


POULE K
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo
VV VAKO41218612
FC Zuidlaren47743
VV Opende47862
DIO Oosterwolde43915-6
VV Actief40819-11


POULE J
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo
VV Zevenhuizen4914410
HFC 15491147
VV Roden471486
VV Gomos44715-8
VV Peize40419-15


GOUDENSPONSOR
  • Het Weekblad Westerkwartier
  • Sportcentrum Leek
HOOFDSPONSOR
  • Kleiker/Regiobank
  • Postwagen
  • Rabobank
  • Amsing BedrijfshygiŽne
  • Jumbo
  • Unive Westerkwartier en Noorderveld
  • Kamminga & partners
  • Samen Zorgen voor elkaar
  • Mabutex bedrijfskelding
  • Scholma druk
  • Hoeksema`s Regionale Milieudiensten
  • Been Autoschade B.V
  • Fysiotherapie Oldenoert
  • HUBO Tjoelker Leek
  • Advocatenkantoor Roelvink
  • RVS
  • De Balans
kammingaenpartners
HUBO Tjoelker Leek
RVS leek
Tweenul.nl
Amsing
Breed WereldRestaurant
Jumbo
Advocatenkantoor Roelvink
© 2020 Alle rechten voorbehouden. Ontworpen en ontwikkeld door: Pro Ontwerp