facebook twitter
  • LVGALA
  • LVGALA
Sportcentrum leek Midweek Pro Ontwerp Pro-Bookings
Standen B Toernooi
POULE A
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo
VV Westerkwartier5131358
SV RWF51217314
VV Zevenhuizen51028424
VV Harkema Opeinde56824-16
VV Zeester53522-17
OKVC50720-13


POULE B
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo
VV Ezinge5131028
VV Bakkeveen591064
VV De Lauwers581192
FC Fochteloo57981
VV Nieuw Roden ZA5568-2
VV Glimmen50013-13


POULE C
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo


POULE D
Team Wedstrijden Punten Voor Tegen Saldo


GOUDENSPONSOR
  • Het Weekblad Westerkwartier
  • Sportcentrum Leek
HOOFDSPONSOR
  • Samen Zorgen voor elkaar
  • HUBO Tjoelker Leek
  • Jumbo
  • Fysiotherapie Oldenoert
  • Been Autoschade B.V
  • Mabutex bedrijfskelding
  • Kamminga & partners
  • Rabobank
  • RVS
  • Kleiker/Regiobank
  • Postwagen
  • De Balans
  • Advocatenkantoor Roelvink
  • Unive Westerkwartier en Noorderveld
  • Scholma druk
  • Hoeksema`s Regionale Milieudiensten
  • Amsing BedrijfshygiŽne
HUBO Tjoelker Leek
Advocatenkantoor Roelvink
Pro Ontwerp
Scholma Druk
Amsing
Jumbo
Breed WereldRestaurant
Rabobank
© 2021 Alle rechten voorbehouden. Ontworpen en ontwikkeld door: Pro Ontwerp