A-toernooi 1e ronde | maandag 19 december 2022

POULE E EN F

Tijd
Poule
VELD 1
UITSLAG
18:00 F VEV’67 – De Wilper Boys
18:30 F Nieuw Roden – Haulerwijk
19:00 E Nr. 2 Poule A (B) – Grootegast
19:30 F De Wilper Boys – Nieuw Roden
20:00 E Veenhuizen – Nr. 2 Poule A (B)
20:30 F VEV’67 – Nieuw Roden
21:00 E Aduard 2000 – Veenhuizen
21:30 E ODV – Nr. 2 Poule A (B)
22:00 E Veenhuizen – Grootegast
22:30 F Zuidhorn – De Wilper Boys
Tijd
Poule
VELD 2
UITSLAG
18:00 E Grootegast – Aduard 2000
18:30 E ODV – Veenhuizen
19:00 F Zuidhorn – VEV’67
19:30 E Aduard 2000 – ODV
20:00 F Haulerwijk – Zuidhorn
20:30 E Grootegast – ODV
21:00 F De Wilper Boys – Haulerwijk
21:30 F Nieuw Roden – Zuidhorn
22:00 F Haulerwijk – VEV’67
22:30 E Nr. 2 Poule A (B) – Aduard 2000

A-toernooi 1e ronde | woensdag 21 december 2022

POULE G EN H

Tijd
Poule
VELD 1
UITSLAG
18:00 H Marum – Grijpskerk
18:30 G Waskemeer – FC Zuidlaren
19:00 H Nr. 2 Poule B (B) – Marum
19:30 G Zevenhuizen – Waskemeer
20:00 H Bakkeveen – Nr. 2 Poule B (B)
20:30 G ONR – Waskemeer
21:00 G Zevenhuizen – FC Zuidlaren
21:30 H Niekerk – Nr. 2 Poule B (B)
22:00 H Bakkeveen – Marum
22:30 G Nr. 1 Poule B (B) – Zevenhuizen
Tijd
Poule
VELD 2
UITSLAG
18:00 G ONR – Zevenhuizen
18:30 H Niekerk – Bakkeveen
19:00 G Nr. 1 Poule B (B) – ONR
19:30 H Grijpskerk – Niekerk
20:00 G FC Zuidlaren – Nr. 1 Poule B (B)
20:30 H Marum – Niekerk
21:00 H Grijpskerk – Bakkeveen
21:30 G Waskemeer – Nr. 1 Poule B (B)
22:00 G FC Zuidlaren – ONR
22:30 H Nr. 2 Poule B (B) – Grijpskerk

A-toernooi 1e ronde | vrijdag 23 december 2022

POULE I EN J

Tijd
Poule
VELD 1
UITSLAG
18:00 J HFC’15 – Roden
18:30 I Opende – RWF
19:00 J SV Oosterwolde – HFC’15
19:30 J Roden – Gomos
20:00 I RWF – Nr. 1 Poule A (B)
20:30 J HFC’15 – Gomos
21:00 I Oerterp – RWF
21:30 I Opende – Nr. 1 Poule A (B)
22:00 I RWF – TLC
22:30 J SV Oosterwolde – Roden
Tijd
Poule
VELD 2
UITSLAG
18:00 I TLC – Oerterp
18:30 J Gomos – Peize
19:00 I Nr. 1 Poule A (B) – TLC
19:30 I Oerterp – Opende
20:00 J Peize – SV Oosterwolde
20:30 I TLC – Opende
21:00 J Roden – Peize
21:30 J Gomos – SV Oosterwolde
22:00 J Peize – HFC’15
22:30 I Nr. 1 Poule A (B) – Oerterp